Vandicted
Θέλετε να αντιδράσετε στο μήνυμα; Φτιάξτε έναν λογαριασμό και συνδεθείτε για να συνεχίσετε.

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

+26
vandikos17
konstantina dv
lafas
Nikovandis_fe
Antoni$
MariosDv
miliggy
Nicholas
Kostas_1
kinop
katerina
vandimaster
GioZ
neereaux
themisDV92
thefranchise95
Filippos
dimosf1
stelios
Lefteris
Leonidas
Elena
spyr3t0spap
bitcoin
Liakoman
Giotis
30 απαντήσεις
Πήγαινε κάτω
Giotis
Giotis
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 8502
Join date : 28/10/2015
Age : 35
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Ένα Τσιγάρο Διαδρομή
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:29 am
Μπράβο στον @Liakoman Κι από μένα. Άξιος παρουσιαστής!!
Μπράβο και σε όσους σχολίαζαν, ειδικά σε σας που μείνατε μέχρι τέλους!
Τα υπόλοιπα αύριο. Καλό βράδυ!

______________________
Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 1f451  www.vandicted.gr  Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 1f451
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16555
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:30 am
Προσωπικά με εξέπληξε πολύ το  " Χάνω Εσένα ", δεν περίμενα να βρίσκεται τόσο ψηλά  !!
Χαίρομαι πολύ για το  " Έλα ", με κλήρωση επιλέχθηκε 2ο ενώ το " Θέλω να σε δω " 1ο, καθώς είναι 2 από τα 3 αγαπημένα μου !!
Σημαντική παράλειψη θεωρώ το "Θυμήσου", "Αγάπη",  "Μέχρι Μάη μήνα" και  " Λάθος άνθρωπος" , αλλά ντάξει γούστα είναι αυτά και φυσικά και θα διαφωνήσουμε  !!


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Φίλιππος Φωτιάδης στις Πεμ Μαρ 16, 2017 1:44 am, 2 φορές συνολικά
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:30 am
bitcoin έγραψε:
Και εμεις καναμε πρεμιερα τελικα οχι σαν κατι αλλους

εμεις δεν φοβομαστε τιποτα
αντε να δουμε αυριο τι νουμερα καναμε
katerina
katerina
Vandicted
Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 541
Join date : 28/10/2015
Age : 25

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:30 am
Συγχαρητήρια παιδιά για την υπέροχη βραδιά, αλλά και για το παρεάκι που έχουμε δημιουργήσει εδώ στο forum. Πέρασα υπέροχα και γέλασα με την ψυχή μου. Να επαναλάβετε οι διαχειριστές παρόμοιες εκδηλώσεις. Θα έχετε, όπως φάνηκε και σήμερα, από όλους τη συμμετοχή μας.


Έχει επεξεργασθεί από τον/την katerina στις Πεμ Μαρ 16, 2017 1:32 am, 1 φορά
GioZ
GioZ
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1319
Join date : 09/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από:
Αγαπημένο τραγούδι:
Αγαπημένος δίσκος:

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:32 am
Επίσης, τί φάση που τα πρώτα-πρώτα τραγούδια ψηφίστηκαν από τους 31 ή 33 maximum σε σύνολο 44???
Μπήκαν και ψήφισαν τίποτα μανιαούρια? Τίποτα εξωσχολικοί? Μπαχαλάκηδες? Και μας χάλασαν τα αποτελέσματα?

Άλλη μια φορά που ο Έλληνας δεν ψήφισε σωστά: Είμαι εν εξάλλω Laughing Laughing Laughing
dimosf1
dimosf1
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 17519
Join date : 27/10/2015
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Θυμήσου
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:32 am
ευχαριστουμε @Liakoman
Ωραια περασαμε.Εγω παίρνω το Δεσποινακι αγκαλια και παμε να κοιμηθουμε
Lefteris
Lefteris
Διαχειριστής
Διαχειριστής
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6047
Join date : 30/10/2015
Age : 35
Location : Aθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Μάσκα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:34 am
Mπραβο @Liakoman!!!
Και ευχαριστουμε ολους που συμμετειχατε! Περασαμε πολυ ωραια

______________________
Ya Habibi
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:34 am
Θα πω ένα Καληνύχτα γιατί κουτουλάω και έχω ιδρώσει τόσες ώρες με την παγιέτα!!! nteni

Είμαι με 3 ώρες ύπνο μόνο, και πρέπει να σηκωθώ και σε 4 ώρες αλλά παραμένω φρέσκος και δροσερός!!! akala

Έχει να πέσει πολύς σχολιασμός ακόμα!!!

Παιδακιαααααα... eyes eyes eyes

Να ΄μαστε όλοι καλά! give_rose Καληνύχτες!!!
themisDV92
themisDV92
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 5729
Join date : 13/09/2016
Location : Αθήνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Προσπαθώ, Θέλω Να Σε Δω
Αγαπημένος δίσκος: Δε Με Σταμάτησες, Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:35 am
dimosf1 έγραψε:Ωραια περασαμε αποψε.Εγω γελασα πολυ.Να το καθιερωνουμε που και που να μαζευομαστε ετσι και να κοροιδευουμε τον @themisDV92 και τον @spyr3t0spap Ventalia Ventalia

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 25945713
Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16555
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:36 am
Καληνύχτα σε όλους !!
Άντε με το καλό και ο σχολιασμός αύριο. Ventalia
MariosDv
MariosDv
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1128
Join date : 13/11/2015
Age : 34
Location : Κέρκυρα !!

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2003
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:51 am
Μπραβο στον Laikoman κ γενικα σε ολους μας που δημιουργησαμε ολη αυτην την ωραια ατμοσφαιρα...μπορει να μην γνωριζομαστε προσωπικα, αλλα ειστε ολοι ανεξαιρετως απιθανοι κ γαματοι!!!
θα ηθελα κ γω εστω το γεια η το υποφερω μιας κ αποτελουν τραγουδαρες κατατεθεν της δισκογραφιας της Δεσποινας αλλα τι να κανουμε...γουστα ειναι αυτα οπως ειπαν κι αλλοι...τουλαχιστον συμπεριληφθηκαν ομορφα τραγουδια-φοβερες επιτυχιες στο τοπ 10 κ ευτυχως Παναγια μου Ventalia το αγαπημενο μου κ διαχρονικοτατο Ελα στην πρωτη θεση!!
λοιπον, καληνυχτα σε ολους κ τα ξαναλεμε...φιλακιααααααα Wink 007
Nicholas
Nicholas
Hyper Vandicted
Hyper Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 3442
Join date : 05/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Μη Μιλάς Για Αγάπη / Καλημέρα / Δε Με Σταμάτησες
Αγαπημένος δίσκος: Αυτή είναι η διαφορά μας

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 2:13 am
Αν παραλείψω το γεγονός ότι το Μέχρι Μάη μήνα δεν κατέλαβε δυστυχώς θέση στην τελική δεκάδα, είμαι ικανοποιημένος από την κατάταξη.

Λίγο παραπάνω θα περίμενα ίσως το Χωρίς Εσένα.

Χαίρομαι πάντως που στην κορυφή βρέθηκε το Έλα, από τα πλέον αγαπημένα μου τραγούδια της Δέσποινας. Δεν σας κρύβω ότι είχα μια κρυφή ελπίδα ότι κάπου μέσα την δεκάδα θα στριμώχνονταν και το Σήμερα, αλλά δεν βαριέσαι.

Εξαλλου, είναι τόσα τα σπουδαία τραγούδια της Δέσποινας (εν προκειμένω επιλέξαμε ανάμεσα από 53), που με ελάχιστες εξαιρέσεις, όποια κι αν ήταν στην τελική δεκάδα, πάλι ικανοποιημένος θα δήλωνα.

Όσο για το δικό μου Νο. 1 (παίζει να ήμουν κι ο μοναδικός που το ψήφισα στην 1η θέση - @Liakoman ισχύει;τι λένε τα στατιστικά?) είναι το Καλημέρα.

Ένα μεγάλο ευχαριστώ σε όλους, διοργανωτές και απονεμητές της βραδιάς, για τα ευφάνταστα, έξυπνα και αστεία κείμενά τους και τις επιλογές τραγουδιών τους που κράτησαν αμείωτο το ενδιαφέρον μας.

Μπράβο παιδιά clap clap clap Γέλασα με την ψυχή μου και πολύ σας ευχαριστώ για αυτό.

Μπραβο και σε όλα τα μέλη που συμμετείχαν ενεργά σε όλη τη διάρκεια της απονομής clap2 clap2 clap2


Έχει επεξεργασθεί από τον/την Nicholas στις Πεμ Μαρ 16, 2017 2:28 pm, 1 φορά
spyr3t0spap
spyr3t0spap
Mega Vandicted
Mega Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 2922
Join date : 09/11/2015
Age : 37
Location : Πάτρα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1999
Αγαπημένο τραγούδι: Αγάπη / Μέχρι Μάη μήνα / Χάνω Εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες / Αυτή Είναι Η Διαφορά Μας

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 9:20 am
Να υποθέσω οτι τα ατομικά στοιχεία της ψηφοφορίας όταν βγουν θα είναι σε μια τρίτη ενότητα σχετικά με τα βραβεία, για να σχολιάσουμε εκεί ξεχωριστά και να μην μπερδευτούν με τα της βραδιάς. Εεε;
niklaus
niklaus
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1978
Join date : 27/10/2015
Age : 32
Location : Θεσσαλονίκη

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1998
Αγαπημένο τραγούδι: Γεια
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 12:08 pm
Καλημερα σε ολα τα μελη του φορουμ!Δυστυχως δεν μπορεσα να παρευρεθω στην απονομη λογω επαγγελματικων υποχρεωσεων
Σπόιλερ:
.Καταρχην να πω ενα πολυ μεγαλο μπραβο σε ολους γι αυτην την υπεροχη διοργανωση που δεν εχει σε τιποτα να ζηλεψει απ αυτες του εξωτερικου και ηταν ο,τι καλυτερο για τα ελληνικα δεδομενα!Ευγε παιδια,ευγε @Liakoman !!!
Στα της ψηφοφοριας τωρα...Νο1 το ''ελα''!Ενα τραγουδι που αξιζε την κορυφη για πολλους λογους.Μουσικη,στιχος,κλιπ!Για το Νο2 ομολογω πως περιμενα κατι αλλο...πολυ το αγαπω το ''χανω εσενα'' αλλα μου φανηκε καπως πολυ μεγαλη η θεση που πηρε.Το ''περασα να δω'' επισης μου εκανε εντυπωση καθως για αυτο το φρεσκο τραγουδι η θεση του ηταν ιδιαιτερα ψηλη.Μαλλον το οτι ηταν νεο ισως επηρεασε πολλους και κυριως πιο νεους φανς της Δεσποινας,δεν ξερω!Για τα υπολοιπα του τοπ10 δεν εχω να σχολιασω καθως ηταν κομπλε αλλα εχω να πω κατι αλλο.....ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ''ΓΕΙΑ'';;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ''ΜΕΧΡΙ ΜΑΗ ΜΗΝΑ'';;;ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ''ΚΑΛΗΜΕΡΑ'';;; ΓΙΑΤΙ ΠΑΙΔΙΑ;;ΓΙΑΤΙΙΙΙ;;
Σπόιλερ:
Αυτα απο μενα και παλι μπραβο στους διοργανωτες και σε οσους πηραν μερος σε αυτην την ψηφοφορια.
Leonidas
Leonidas
VIP Member
VIP Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 56549
Join date : 07/11/2015
Age : 22
Location : Λάρισα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2008
Αγαπημένο τραγούδι: Παράτα με
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:06 pm
Μπράβο στο ''Έλα'' για την πρωτιά. Εγώ το είχα ψηφίσει αλλά χαμηλότερη θέση.
Ωραία η χθεσινή βραδιά ( για όσο ήμουν ξύπνιος Ventalia ).

______________________
You know... I’m something of a Vandicted myself
Antoni$
Antoni$
Baby Vandicted
Baby Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 479
Join date : 25/01/2016
Age : 35
Location : Αθηνα

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Ούτε ένα ευχαριστώ
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 1:51 pm
Lefteris έγραψε:Mπραβο @Liakoman!!!
Και ευχαριστουμε ολους που συμμετειχατε! Περασαμε πολυ ωραια
dislike καταλαθος απο μενα Λευτερη... καταραμενο tablet θα το πεταξω!! :x ηταν τελεια χτες (με το ενα ματι κλειστο και το αλλο δακρυσμενο απο τη νυστα) αλλα ηταν υπεροχα!Ευχαριστουμε τους διαχειριστες και τον Ηλια φυσικα που ηταν το επικεντρο της βραδιας!! Σε γενικες γραμμες κι εγω περιμενα καποια κομματια μεσα στο τοπ 10 αλλα οπως και να το κανεις ειναι 10 και η Δεσποινα εχει πει κομματια που δεν χωρανε σε μια δεκαδα!
kinop
kinop
Super Vandicted
Super Vandicted
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 1550
Join date : 01/11/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2006
Αγαπημένο τραγούδι: Όλα οδηγούν σ' εσένα
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 3:51 pm
Μπράβο στον Ηλία, στους διαχειριστές, στους απονείμαντες βραβεία και στη Δέσποινα που λέει ωραία τραγούδια! Razz :D
Η όλη ιδέα με την απονομή και το πως κύλησε φανταστική!
Τα κομμάτια σχετικά αναμενόμενα, αν και θα ήθελα να δω ένα Μέχρι Μάη μήνα μέσα στη δεκάδα!
Liakoman
Liakoman
Silver Member
Silver Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 6422
Join date : 27/10/2015

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1996
Αγαπημένο τραγούδι: Φύσα Αγέρι
Αγαπημένος δίσκος: Προφητείες

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 5:49 pm
Μολις σας διαβασα.
Σας ευχαριστω όλους για τα καλά σας λόγια.

Γελασα τόσο πολύ με τα σχόλιά σας. Hysterical

2-3 πραγματακια να πω.

@stelios πότε είπε πρόσφατα για το ειμαι εγω οτι είναι αγαπημένο της κι ας μην το λεει; :shock:

Σχετικά με την ψηφοφορία έχω να πω ότι το τελικό αποτέλεσμα στα ματια μου ειναι περίεργο.

Το πέρασα να δω θεωρώ ότι βρισκεται στο τοπ ξεκαθαρα λόγω ενθουσιασμού και ότι αν γινονταν αυτη η ψηφοφορία κάποια χρόνια δε θα έμπαινε στο τοπ.

Το ούτε ένα ευχαριστω θεωρώ ότι απέκτησε όλη αυτη τη δυναμική μετά από 3-4 live ερμηνειες από τη Δέσποινα.Πριν 5 χρονια δεν υπήρχε έτσι στη συνείδηση των φαν.Μεσολάβησε ενα DC και ένα Βεάκειο και ανέβηκε τόσο πολύ.

Αν κάτι με χαροποίησε πραγματικά στο τοπ,αυτό ήταν η παρουσία του Θέλω να σε ξεχασω.

Πολλές επιλογές αναμενόμενες.Αλλά πως αλλιώς;3-4 τραγούδια δε θα έλλειπαν με τίποτα.

Τωρα που τελειωσε η ψηφοφορία και δεν είμαι πια ο διοργανωτης για να κραταω ισορροπιες,εχω να δηλώσω (πολλοι το ξερουν) ότι δεν ειμαι θαυμαστης της δισκογραφικης Δεσποινας από το 2005 (special edition για να μην πω απο τη αυλη) ως το c est la vie με εξαιρεση τον μισο 10 ΧΜ και το υπαρχει ζωη.Οσο έβλεπα,και ιδιαίτερα στην αρχη,να ψηφιζονται κατι αν δε μαγαπας,κατι Μαη μηνα που κατεληξε και πολυ ψηλα,επρεπε να σας ειχα απο μια μερια να μου μετρατε την πιεση. Laughing

Filippos
Filippos
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 16555
Join date : 07/08/2016

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 2004
Αγαπημένο τραγούδι: Θέλω να σε δω
Αγαπημένος δίσκος: Γεια

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 6:07 pm
Liakoman έγραψε:
Τωρα που τελειωσε η ψηφοφορία και δεν είμαι πια ο διοργανωτης για να κραταω ισορροπιες,εχω να δηλώσω (πολλοι το ξερουν) ότι δεν ειμαι θαυμαστης της δισκογραφικης Δεσποινας από το 2005 (special edition για να μην πω απο τη αυλη) ως το c est la vie με εξαιρεση τον μισο 10 ΧΜ και το υπαρχει ζωη.Οσο έβλεπα,και ιδιαίτερα στην αρχη,να ψηφιζονται κατι αν δε μαγαπας,κατι Μαη μηνα που κατεληξε και πολυ ψηλα,επρεπε να σας ειχα απο μια μερια να μου μετρατε την πιεση. Laughing  

@Spyr3t0spap Πάρε θέση εσύ για το  "Μέχρι Μάη μήνα", να πάρω εγώ για το  "Αν δεν μ' αγαπάς" !! Ventalia
stelios
stelios
Platinum Member
Platinum Member
Δημοσιεύσεις Δημοσιεύσεις : 28800
Join date : 27/10/2015
Location : Athens

Me & Despina
Fan της Δέσποινας από: 1994
Αγαπημένο τραγούδι: Έλα
Αγαπημένος δίσκος: Ο ακυρωμένος

Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE - Σελίδα 37 Empty Απ: Desp1na Vandi Top10 Awards: BACKSTAGE

Πεμ Μαρ 16, 2017 6:22 pm
Liakoman έγραψε:

@stelios πότε είπε πρόσφατα για το ειμαι εγω οτι είναι αγαπημένο της κι ας μην το λεει; :shock:
Ποτέ. Ventalia
Sorry πάνω στην ένταση της βραδιάς μπέρδεψα το είμαι εγώ με το θυμήσου. Oops
Επιστροφή στην κορυφή
Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτή
Δεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης